Aktywa kryptograficzne w skali szarości osiągnęły wartość 7,3 miliarda dolarów w wyniku wzrostu rynku wywołanego przez PayPal

Firma zarządzająca aktywami kryptowalutowymi podwoiła teraz swój AUM w ciągu pięciu miesięcy.

Grayscale, główny zarządzający funduszami kryptowalutowymi, właśnie zauważył, że jego aktywa, którymi zarządza, wzrosły do ​​7,3 miliarda dolarów.

Większość jego portfela składa się z Bitcoinów, ale jego produkt Litecoin osiągnął najlepsze wyniki w najnowszej aktualizacji.

Zarządzający aktywami od maja zwiększył swoje AUM ponad dwukrotnie

Grayscale Investments, jedna z największych firm inwestycyjnych zajmujących się kryptowalutami i zarządzających aktywami, właśnie zauważyła, że ​​jej aktywa pod zarządzaniem (AUM) wzrosły do ​​ponad 7 miliardów dolarów.

Zgodnie z aktualizacją na Twitterze opublikowaną 22 października, Grayscale dodała 300 milionów dolarów do swojego AUM w jeden dzień, a teraz ma ponad 6 miliardów dolarów BTC w swoim funduszu Immediate Edge, podczas gdy zaufanie Ethereum wynosi teraz 942 miliony dolarów.

Ogólnie rzecz biorąc, Grayscale zarządza teraz łączną wartością 7,3 miliarda dolarów dziewięciu różnych kryptowalut: Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Horizen (ZEN), Litecoin (LTC), Stellar Lumeny (XLM), XRP i Zcash (ZEC).

Przejście PayPal do kryptowalut powoduje gwałtowny wzrost cen

AUM w skali szarości wzrósł w ostatnim tygodniu o ponad 1 miliard dolarów. Zbiega się to z hossą na rynku kryptowalut po wiadomościach, że PayPal zacznie wspierać zakupy i transfery kryptowalut , i prowadzi rozmowy o potencjalnym zakupie BitGo – platformy do przechowywania aktywów cyfrowych i firmy stojącej za produktem Wrapped Bitcoin (WBTC) .

Wypróbuj nasz żeton nagrody jako pierwszy.

Dołącz teraz

Aby spojrzeć na tę kwotę 7,3 miliarda dolarów z perspektywy, AUM w skali szarości miało w maju zaledwie 3,7 miliarda dolarów , które wzrosły do ​​5 miliardów dolarów w sierpniu i prawie 6 miliardów dolarów w zeszłym miesiącu. Jeśli to tempo wzrostu będzie się utrzymywać, skala szarości może przekroczyć 10 miliardów dolarów AUM do pierwszego kwartału 2021 roku.

Barry Silbert, dyrektor generalny i założyciel Grayscale Investments, zgłosił się na Twittera, aby skomentować ostatnią poprawę, mówiąc „dodał fajne 300 milionów dolarów w AUM w jeden dzień”.

Zgodnie z najnowszą aktualizacją Grayscale, jej zaufanie Litecoin odnotowało największą zmianę wartości dziennej, zyskując 7,56% między 21 a 22 października. Zcash był tuż za nim z 6,35% wzrostem w tym okresie, podczas gdy Bitcoin poprawił się o spore 3,79%. Z drugiej strony Stellar Lumens zyskał zaledwie 1,74% jako najgorszy zasób w katalogu produktów Grayscale.